Programe Forum - Welcome
Nje ndihme ju lutem People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nje ndihme ju lutem

Shko poshtë

Nje ndihme ju lutem Empty Nje ndihme ju lutem

Mesazh nga stv2008 prej Mon Sep 26, 2011 9:26 pm

Njoh nje djal qe eshte ne hall te madh ,ne se ka mundesi njeri ti maroj pun se qeka ku thrret qamiti zavalli.Do kisha deshire ta ndihmoja por ka edhe tangerllik nuk do nga ana ime hahahahahahahahahaha i shkreti qeka pa qef


Nje ndihme ju lutem Rmjllujpg
Nje ndihme ju lutem 2uz7cp0Nje ndihme ju lutem 2uz7cp0Nje ndihme ju lutem 2hwhe1_thjpgNje ndihme ju lutem 2uz7cp0Nje ndihme ju lutem 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje ndihme ju lutem Empty Re: Nje ndihme ju lutem

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 27, 2011 8:52 am

Ncncnc kan ikur njerezit per shel edhe dua edhe shet mban si i bohet kesaj haha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje ndihme ju lutem Empty Re: Nje ndihme ju lutem

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 5:10 pm

ky po qe esht djal per shpi


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje ndihme ju lutem Empty Re: Nje ndihme ju lutem

Mesazh nga stv2008 prej Wed Feb 22, 2012 8:32 pm

Morena shkruajti:ky po qe esht djal per shpi
HO PRA BOJI DERMON SE QEKA GJYNOF MER LAL


Nje ndihme ju lutem Rmjllujpg
Nje ndihme ju lutem 2uz7cp0Nje ndihme ju lutem 2uz7cp0Nje ndihme ju lutem 2hwhe1_thjpgNje ndihme ju lutem 2uz7cp0Nje ndihme ju lutem 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje ndihme ju lutem Empty Re: Nje ndihme ju lutem

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 7:07 am

he pra hidhi ndonje llafe ti i uruar....se ndoshta sme pelqen mua ai Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje ndihme ju lutem Empty Re: Nje ndihme ju lutem

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:29 am

aahahaaha si talleni edhe ju,nuk kemi cti bejm me then te drejten.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje ndihme ju lutem Empty Re: Nje ndihme ju lutem

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi