Programe Forum - Welcome
Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga Master prej Tue Sep 27, 2011 5:41 am

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! 12388d1317101998t-seksi-i-mengjesit-eshte-me-e-mire-se-i-nates-sex_p9
Për disa arsye, tradicionalisht koha e seksit është konsideruar nata, megjithatë, sipas disa analizave e paraqesin mëngjesin si kohë më përshtatshme për seks.
Shumica prej nesh natën përdorin vetëm për të fjetur dhe në kokën tonë sillet gjithnjë mendimi se kur do të fleni. Pikërisht këtu ne bëjmë gabim. Nëse ne e trajtojmë seksin si një detyrë për ta përmbushur, ai së shpejti kthehet në bezdi, se sa të kënaqeni me të. Por pasi të ndjehemi të plotësuar me gjumë, atëherë aktiviteti seksual ngrihet në një nivel më të lartë.

Ekspertët rekomandojnë që të zgjoheni para se të bjerë alarmi dhe ashtu plot me energji, vitalitet e oreks, ti ktheheni partnerit që e keni afër.

Seksi i papritur i mëngjesit, jep kënaqësi dhe të siguron një humor të mirë gjatë gjithë ditës. Përveç kësaj, aktivitetet e hershme të këtij lloji, ju bën të ndiheni më mirë, të japin një pamje të mrekullueshme, buzëqeshje të ndritshme në fytyrën tuaj dhe sytë të shkëlqejnë. Seks i mirë i mëngjesit mund të zëvendësojë edhe kafen ose stimulues të tjerë. Disavantazhi i vetëm është se në qoftë se vardiseni në “lojën seksuale”, rrezikoni të mbeteni edhe pa mëngjes(ushqim). Ndoshta ky është një rrezik i vogël që është me vlerë, sepse ju gjithmonë do të keni vitalitet për t’u ngritur pa problem në kembë, përpara se të shkoni në zyrë.
Burimi: Individi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Re: Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga KITTY prej Tue Sep 27, 2011 8:52 am

qyqaaaaaaaaa qe ne pik te mejsit me kto mendime, kushedi ca enderrash ke par mbreme..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Re: Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga Master prej Tue Sep 27, 2011 8:56 am

hmm endra apo realiteti qe kam jetu mbrem :p
Shaka


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Re: Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 27, 2011 8:58 am

Hahaha Master te paska shkuar puna keq me duket hahaha

Epo tani ne mengjes je me i fresket ndersa ne darke je i lodhur mcncdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Re: Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga Master prej Tue Sep 27, 2011 9:02 am

e pra e keshtu mendon dhe ti.:p ne mjes ter gjerat jan me te mira pervec flokeve te partneresh qe behen si rrodhe :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Re: Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 27, 2011 9:03 am

Hahaha pse ore floket i prek ti o dryq se ka gjona te mira per te prekur po jo lesht e kokes hahaha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Re: Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga Master prej Tue Sep 27, 2011 9:07 am

po ne fakt per lesht e kisha por jo te kokes :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës! Empty Re: Seksi i mëngjesit është më e mirë se i natës!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi