Programe Forum - Welcome
Greqi, 32-vjeçarja shqiptare arrestohet me dy kilogramë heroinë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Greqi, 32-vjeçarja shqiptare arrestohet me dy kilogramë heroinë

Shko poshtë

Greqi, 32-vjeçarja shqiptare arrestohet me dy kilogramë heroinë Empty Greqi, 32-vjeçarja shqiptare arrestohet me dy kilogramë heroinë

Mesazh nga Master prej Sat Oct 01, 2011 6:20 am


Një shtetase shqiptare 32-vjeçe u arrestua sot nga policia greke me dy kilogramë lëndë narkotike heroinë. Policia tha se një nga sasitë më të mëdha të heroinës, që janë kapur kohët e fundit, sekuestruan sot forcat e policisë në Heraklio të Kretës.
Shqiptarja 32-vjeçare arriti në Heraklio me traget nga Pireu. Policia kishte marrë informacion në lidhje me aktivitetin e saj dhe për këtë ata krijuan një operacion monitorimi në mënyrë që të arrestojnë edhe 32-vjeçaren por edhe blerësit.
Vendi i shkëmbimit me blerësit ishte fiksuar në qendër të Heraklios, në sheshin Eleftherias.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Greqi, 32-vjeçarja shqiptare arrestohet me dy kilogramë heroinë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi