Programe Forum - Welcome
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë?

Shko poshtë

A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? Empty A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë?

Mesazh nga Master prej Sat Oct 01, 2011 6:40 am

Fotot e rinisë së hershme të Marilyn Monroe pritet të shkaktojnë stuhi në botën e ankandeve kur të shiten në dhjetor. Fotot e realizuara në vitin 1946 tregojnë të famshmen Marilyn në atë kohë kur nuk ishte askush e nuk dihej se kush do të bëhej më pas. Natyrisht që fotoja e rinisë së hershme nuk i ngjan asaj Marilyn të cilën e njohim të gjithë dhe ai portret që ka krijuar modelin e dëshiruar për një femër. Më poshtë fotot e disa prej personazheve VIP.
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? Monroee-300x180
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? SNF3034E--682_1383967a
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? SNF3034A--682t_1383976a
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? Snf30mug8---682-_1383971a
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? SNF3034B-682_1383969a
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? SNF3034F--682_1383968a
A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? SNF3034I--682A_1383975a


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë? Empty Re: A i njihni dot VIP-at nga fotot e fëmijërisë?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:14 pm

po kjo e parafundit kush eshte?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi