Programe Forum - Welcome
Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden

Shko poshtë

Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden Empty Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden

Mesazh nga Master prej Sat Oct 01, 2011 6:41 am

Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden Kutcher-300x200
Ashton Kutcher është kapur në foto duke ngarë makinën sëbashku me një bionde e ngjashme me atë për të cilën tanimë është raportuar se ka qenë femra e lidhjes sekrete. Tanimë është bërë e qartë se aktori 33 vjeçar ka kaluar një marrëdhënie seksuale me 23 vjeçaren Sara Leal duke tradhtuar bashkëshorten Demi Moore. Biondja ka kërkuar sakaq 160 mijë paund për të blerë heshtjen e saj duke mos treguar historinë. Marrëdhënia seksuale ka ndodhur pas një feste në San Diego në gjashtë vjetorin e martesës.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden Empty Re: Pas tradhëtisë, Ashton Kutcher fotografohet me bionden

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:12 pm

ou sa tradhetare qe jan keta meshkujt e sotem.........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi