Programe Forum - Welcome
C'fare simbolizon nje puthje per ju..? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 29, 2011 10:04 am

C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Une mendoj qe Puthja eshte e vetmja embelsire qe nuk ti prish dhembet.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:32 pm

Asnjeri ska mendime per puthjen Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Click prej Fri Aug 05, 2011 5:59 am

Puthja eshte menyra me e kulturuar per te peshtire dike Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Click prej Fri Aug 05, 2011 5:59 am

Magjine e shpirtit..
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 7:41 pm

me mire do ishte ta kishe percaktuar se ku.. por ne pergjithsi puthja simbolizon dashuri Razz


C'fare simbolizon nje puthje per ju..? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:39 pm

Dashuri...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:36 pm

Ndjenje.....


C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 1:54 pm

Puthja eshte nje menyre e te shprehurit te ndjenjes.Nese e keni
parasysh,te gjithe ne fillimin e nje lidhjeje puthim shume intensivisht e
cdo gje te mundshme.Kjo do te thote se ndjenja eshte shume me e
fuqishme atehere.Te gjithe shijojme cdo moment e detaj te vogel te
puthjes.Nje gje e tille eshte shume e bukur dhe shume emocionuese.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Master prej Mon Dec 19, 2011 12:41 pm

hmmmm shume gjera brenda nje gjeje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Jan 06, 2012 12:44 am

ndjenje dashurie ose pelqimi


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:40 am

ndjesin e zemres............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare simbolizon nje puthje per ju..? Empty Re: C'fare simbolizon nje puthje per ju..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi