Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga altruisti prej Sun Oct 02, 2011 9:10 pm

Mirsejugjej te gjitheve ,

Altruisti,
masters old friend

shqiptar jam

flm all

altruisti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 02/10/2011
Location : TR

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 5:56 am

Wellcome my old frend.

Respekte mire se erdhe !


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

avatar
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Embelsira prej Mon Oct 03, 2011 8:04 am

Mire se erdhe argetim te kendshem ne mesin tone . Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
avatar
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 12:46 pmmireerdheeeeeee....
INTER
avatar
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Oct 04, 2011 2:09 pm

mireserdhe !!!


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
avatar
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Tue Oct 04, 2011 3:35 pm

klm me ne ketu ne forum..
INTER
avatar
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga stv2008 prej Tue Oct 04, 2011 7:21 pm

altruisti shkruajti:Mirsejugjej te gjitheve ,

Altruisti,
masters old friend

shqiptar jam

flm all
MIRSE ERDHE LALE ENE UN SHQIPTAR ME PASS GJERMON POR SHQIPO JOM ,RENDESI KA QE KE HYRE NE FORUN TE DUHUR KALOFSH BUKUR LALEavatar
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:07 pm

klm midis nesh...
avatar
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:57 pm

mireserdhe.........
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:38 pm

mireserdhe......... asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
avatar
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi