Programe Forum - Welcome
Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan

Shko poshtë

Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan Empty Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 1:10 pm

Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan Katie-price
Kur u lajmërua se Jordan (Katie Price) është ndarë nga Leandro Penna mund të spekuloheshin shumë arsye për këtë zhvillim. Ndoshta mund të mendohej diferenca në gjuhë, në moshë apo ndoshta tatuazhet e shumta. Të gjitha këto mundësi kanë rënë poshtë pasi arsyeja është krejt tjetër. Këtë mëngjes mediat britanike kanë dhënë arsyen e vërtetë që natyrisht është një ndarje që ka ardhur për shkak të mungesës së seksit. Një burim i tha gazetës “Sun” se “ata nuk kanë patur një raport seksual prej disa kohësh. Kjo e bëri Katie Price të çmendej. Duket se ajo kishte një oreks të madh për seks dhe Leo nuk i përgjigjej siç duhet. Katie nuk mundet të besonte se një mashkull nuk do të donte të binte në krevat me të gjithë kohës.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan Empty Re: Nuk bënin seks mjaftueshëm, Katie Price ndahet me Leandro Pennan

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:12 pm

qyqa turp e faqe e zeze kush e merr vesh
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi