Programe Forum - Welcome
Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua

Shko poshtë

Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua Empty Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 1:12 pm

Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua Brooks-300x206
Një grua beqare ka dëshmuar për tmerrin e saj kur zbuloi se personi që mendonte se ishte i dashuri i saj prej disa kohësh në fakt ishte një femër. Nicole Lindsay ishte shokuar kur mësoi se “i dashuri” tek i cili kishte besuar dhe vendosur të shpresonte edhe për martesë ishte një lesbike e quajtur Samantha Brooks. Policia i tha gruas se Brooks, të cilën ajo e njihte gjithmonë me emrin Lee, ishte dënuar njëherë për abuzim me një 14 vjeçare. “Kur policia më tha se Lee ishte në fakt një femër unë u shokova. Ishte si të shkoja në djall”, tha gruaja. Mësohet se Brooks kishte përdorur gjatë akteve seksuale shkop druri duke stimuluar aktin.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua Empty Re: Ëndërronte të martohej por “i dashuri” ishte një grua

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:11 pm

ahahaahahahaha cfare rastesie......
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi