Programe Forum - Welcome
Shkruani dicka per nenen tuaj.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shkruani dicka per nenen tuaj..

Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 1:26 pm

Kemi folur mjaftueshem per dashurine dhe e di qe ka akoma per te folur por ne kte teme mund te shkruani dicka apo nje dedikim per nenen tuaj..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Re: Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 1:33 pm

PËR NËNËN


Sikur syte e saj te mund t'i shihja teksa ngrihesha ne mengjes,
Sikur doren e

saj ta prekja teksa ndieja mall,
Sikur shpirti im te mund te gjendej here pas here brenda saj
Do te isha e lumtur,

zemra do te me behej mal.

Sikur nga pak te merrja nga shpirti i saj,
Sikur lodhjen e rrudhave mbi balle
t'ia

shkepusja e ta merrja mbi vete,
Sikur cdo vuajtje te saj ta ndieja e ta ndaja brenda meje
Do te isha e lumtur, do me

behej se e kisha shpetuar.

Moshen t'ia rinoja, syte t'ia gezoja me ciltersi
Doren t'ia shtrengoja e ta mbaja

fort shtrenguar mbi gji,
Aspak te mos flisja, asnje zhurme, asgje ne ajer,
Vetem frymet tona qe do te perqafoheshin


Do te ndieja veten me mire,

Lot nuk do te kisha,
ata do te kisha lene per ata shpirtra pa fat
qe jeten ne

mergim e shkojne
e qe nenen dot nuk e gezojne
e rrudhat e ballit dot nuk ia largojne.

Te kam ne zemer o zemer

qe me jep fryme
per nje dite me shume
shprese e dashuri...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Re: Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 1:36 pm

Ditelindjen ti sot , nene e dashur ke,
e dhembshur, e bukur, akoma me je.
Zemren ma ngrohin, fjalet e tua,
ta dish qe ne bote, s'ka tjeter per mua.

Menduar qendroj e fryma me ndalet,
tek shoh syte e tu, te hirte si malet.
Ndjen ftohte , acar e akull qe ngrin,
ulerime e shpirtit, qiellin arrin.

Buze te ftohta, qe ngrohje s'gjejne dot,
lekure e bardhe vret syte me lot.
Nje dore e pajete leshuar perdhe,
nuk ngrihet me, perkedhelje dot s'jep.

E zemra e mjere therrmijash coptohet
kerkon parreshtur, fjale nene te ngrohet.
Por thelle ne nje cep kujtimi eshte strukur,
i jep kuptim jetes, ben diten te bukur...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Re: Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 1:37 pm

Nena thesar i cmuar.

Nena eshte nje perkedheje e deshirueshme
Nje shikim i embel
Nje buzeqeshje e ngrohte
Nje lule e njome,qe lind me kengen e pranveres
Nje yll qe shkelqen ne qiell
Nje engjell i ardhur nga qielli
Nje diell qe shkeqen dhe ngroh token
Nje thesar i cmuar, i fshehur ne nje ishull desert


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Re: Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 2:12 pm

Nena ime me ka bere te qesh, me ka fshire lotet, me ka perqafuar fort, ka pare sukseset e mia, edhe deshtimet, me ka disponuar, me ka ndihmuar te vazhdoj e forte. Nenat jane premtim nga Zoti qe ne gjithmone do te kemi nje shok ne jete. jhngfc
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Re: Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 5:00 pm

Nena ime eshte personi me i mrekullueshem ne bote, esht i vetmi person qe me jep frymezim dhe fuqi per te jetuar c'do dite.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Re: Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:00 am

ja them me mire ne sy,sepse ne ket cast spo me vjen asgje ne mendje
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruani dicka per nenen tuaj.. Empty Re: Shkruani dicka per nenen tuaj..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi