Programe Forum - Welcome
Fier, gjendet snajper e drogë në banesë, arrestohet 22-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fier, gjendet snajper e drogë në banesë, arrestohet 22-vjeçari

Shko poshtë

Fier, gjendet snajper e drogë në banesë, arrestohet 22-vjeçari Empty Fier, gjendet snajper e drogë në banesë, arrestohet 22-vjeçari

Mesazh nga Master prej Tue Oct 04, 2011 11:52 am


Armë me silenciator janë bllokuar sot nga policia e Fierit gjatë aksionit të koduar me emrin “Snjaperi”. Burimet zyrtare thanë se armët janë zbuluar në banesën e shtetasit F.XH. Një snajper izraelit G 3, një pistoletë të tipit “Zastava”, një pistoletë automatike e tipit “Skorpions”, të tre këto armë ishin të pajisura me silenciator janë sekuestruar në banesë. Policia tha nse aty janë kapur dhe 110 gram heroinë dhe dy peshore farmaceutike të masave të ndryshme.
I arrestuar ka mbetur nipi i 44-vjeçarit F.XH, Eni Xhelaj, 22 vjeç i cili ka qenë në shtëpinë e dajës gjatë operacionit të policisë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fier, gjendet snajper e drogë në banesë, arrestohet 22-vjeçari Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi