Programe Forum - Welcome
Itali, nuk i ndaloi kontrollit, policia vret emigrantin shqiptar 30 vjeç People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Itali, nuk i ndaloi kontrollit, policia vret emigrantin shqiptar 30 vjeç

Shko poshtë

Itali, nuk i ndaloi kontrollit, policia vret emigrantin shqiptar 30 vjeç Empty Itali, nuk i ndaloi kontrollit, policia vret emigrantin shqiptar 30 vjeç

Mesazh nga Master prej Tue Oct 04, 2011 11:53 am


NAPOLI – Një emigrant shqiptar në Itali, rreth 30 vjeç është vrarë nga policia e këtij vendi ditën e sotme. Sipas policisë, njoftohet se viktima ka qenë së bashku me tre persona në një makinë kur iu kërkua të ndalonte për një kontroll policie ne veri te Napolit, por nuk ndaloi. Pas një ndjekje prej disa minutash mes shqiptarëve dhe policisë pati një përleshje por 30-vjeçari është qëlluar me armë.
Policët thanë se e qëlluan shqiptarin për të parandaluar pasoja për jetën e uniformave të rendit. Pas vrasjes së shqiptarit dy personat tjerë u arrestuan gjatë ndjekjes dhe i katërti është zhdukur pa gjurmë. Policia tha se një efektiv i rendit ka pësuar lëndime e mavijosje në krah për të cilat ka marrë raport 20 ditor. Pas hetimeve dolis e makina me të cilën po lëviznin shqiptarët ishte vjedhur një muaj më parë në krahinën e Avellino. Lajmi për vrasjen e shqiptarit në faqen e tgcom ka marrë 100 like nga lexuesit italianë!!!!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Itali, nuk i ndaloi kontrollit, policia vret emigrantin shqiptar 30 vjeç Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi