Programe Forum - Welcome
Përdhunon kamarieren shqiptare, arrestohet pronari grek në Lamia People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Përdhunon kamarieren shqiptare, arrestohet pronari grek në Lamia

Shko poshtë

Përdhunon kamarieren shqiptare, arrestohet pronari grek në Lamia Empty Përdhunon kamarieren shqiptare, arrestohet pronari grek në Lamia

Mesazh nga Master prej Tue Oct 04, 2011 11:54 am


Një shtetas grek u arrestua me akuzën se ka përdhunuar një shtetase shqiptare në moshën 22-vjeçe. Viktimë e abuzimit mësohet se është një kamariere e cila punonte në një bar në Lamia.
Policia tha se personi ë abuzoi seksualisht me shqiptaren ishte pronari i klubit. Ai u denoncua në polici nga vajza shqiptare.
Mediat greke kanë thënë se pronari i barit nuk pranon akuzën. Megjithatë policia arrestoi 57 vjecarin dhe pas kontrolleve gjeti dhe konfiskoi një armë shkarkimi elektrik që ishte përdorur për neutralizimin e vajzës.
Lamioti 57 vjecar është dërguar në zyrën e Prokurorit të Lamias me akuzën e trafikimit, dhunimit, posedim të narkotikëve, posedim të paligjshëm dhe qarkullimin e monedhës së falsifikuar.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Përdhunon kamarieren shqiptare, arrestohet pronari grek në Lamia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi