Programe Forum - Welcome
Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin

Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin Empty Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin

Mesazh nga Master prej Tue Oct 04, 2011 12:05 pm

Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin Ciljeta_xhilaga
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka vendosur të zvogëlojë përmasat e gjoksit. Arsyeja është thjesht dhe vetëm shëndetësore. Kjo pjesë e trupit të bukuroshes mund ta konsiderohet si pjesa më seksi, por për 27 vjeçaren, ajo është një pjesë problematike, e cila i ka shkaktuar thuajse shtrembërim të rruazave të qafës.
Këngëtarja shpeshherë ka përfunduar në faqet e para të revistave dhe të gazetave për asnjë lajm në veçanti, por sa herë ndonjë paparac arrinte të shkrepte ndonjë foto të saj me rroba banje, ku dukeshin qartë përmasat XXL të gjoksit.
Kjo është një arsye tjetër, përse Çiljetës i ka ardhur në majë të hundës gjoksi i saj dhe po mendon seriozisht për ta zvogëluar. Megjithatë, këngëtarja heziton të bëjë një operacion të tillë para se të sjellë në jetë një fëmijë, e cila është një dëshirë që ia kalon të gjitha dëshirave të tjera.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin Empty Re: Çiljeta Xhilaga vendos të zvogëlojë gjoksin

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:10 pm

mire do ja beka se la kokrren e namit.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi