Programe Forum - Welcome
Falemiderit..... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Falemiderit.....

Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Falemiderit.....

Mesazh nga KITTY prej Fri Oct 07, 2011 11:03 am

ketu mund te beni falenderimet qe ndoshta skeni mundur tja thoni dikujt perballe..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Master prej Fri Oct 07, 2011 11:48 am

Flm qe me kupton gjithmon edhe kur gaboj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Falemiderit..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga KITTY prej Fri Oct 07, 2011 1:05 pm

flm qe je pjese e jetes sime..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Sarita prej Mon Oct 10, 2011 12:12 pm

"Faleminderit" të gjithë atyre që më kanë goditur me gurë pas shpine,sepse falë këtyre gurëve ndërtova kështjellën time..!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Sarita prej Mon Oct 10, 2011 12:25 pm

Faleminderit atyre që më urrejnë! -Më bëtë një njeri më të forte...
Faleminderit atyre që më kanë zili! -Më bëtë të ndihem e vecante...
Faleminderit atyre qe me kane ne zemer! -Me bete te ndihem e rendesishme...
Faleminderit atyre qe iken! -Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua! -Me mesuat kush jane shoket e vertete...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Master prej Mon Oct 10, 2011 12:28 pm

Flm ty o zemer qe me ben njeriun me te lumtur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Falemiderit..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga KITTY prej Wed Oct 12, 2011 6:26 pm

mikja ime qe je gjithmon aty per te par lumturine dhe trishtimin tim...:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Master prej Wed Oct 12, 2011 7:21 pm

flm qe jam dielli mengjezit tend


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Falemiderit..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Embelsira prej Thu Oct 13, 2011 3:27 pm

Flm vetes time qe jam kjo qe jam Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga KITTY prej Thu Oct 13, 2011 7:32 pm

te gjith atyre qe me zgenjyen sepse me ben njeriun qe jam sot dhe per te cilen jam krenare me duan apo jo te tjeret...:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Master prej Sun Nov 06, 2011 1:13 pm

qe me ben te ndihem mire kur te kujtoj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Falemiderit..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 2:22 am

Faleminderit Zot, qe me dhe jeten.....qe me bere te njoh njerez te mrekullueshem…dhe qe kujdesesh per familjen time !!! :)
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Master prej Mon Nov 07, 2011 6:06 am

Flm qe u bere pjes e forumit...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Falemiderit..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 6:28 am

Flm per ftesen :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:06 am

Flm,per miken time(ate reale)qe me qendron pran dhe me ndihmon,edhe pse ndonjehere e acaroj te shkreten nga nervat
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falemiderit..... Empty Re: Falemiderit.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi