Programe Forum - Welcome
Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio

Shko poshtë

Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio Empty Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio

Mesazh nga Master prej Fri Oct 07, 2011 12:29 pm

Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio Leo-300x200
Aktori shumë i njohur Leonardo DiCaprio raportohet se ka nisur të shoqërohet me modelen Alyce Crawford pas ndarjes me vajzën e “Gossip Girl” Blake Lively. 36 vjeçari që është duke filmuar tanimë produktin e fundit “The Great Gatsby” në Sydney thuhet se është parë në një kluvb me 21 vjeçaren Alyce. Më pas ajo është parë të vizitojë edhe hotelin ku po qëndron aktori. Një burim tha për mediat se “kjo ka dy javë që po ndodh. Ai dërgon mesazh kur dëshiron ta takojë dhe ndodh disa herë në javë. Ai është shumë i kujdesshëm për të mos u parë në publik bashkë me të”. Sakaq, Alyce insiston se ata janë thjesht miq por thotë se “ai është shumë i dashur, një djalë i ëmbël”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio Empty Re: Modelja Alyce Crawford, femra e re e Leonardo DiCaprio

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:09 pm

per njeri-tjetrin qenkan bere.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi