Programe Forum - Welcome
Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ku do donit te ishit tani?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga KITTY prej Sat Oct 08, 2011 1:39 pm

First topic message reminder :

ko do donit te ishit tani dhe me ke?
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Re: Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga Master prej Tue Mar 13, 2012 6:49 pm

prane dikujt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Re: Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Mar 14, 2012 5:07 pm

ku te duash


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Re: Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga Master prej Thu Mar 15, 2012 6:00 pm

me kete siper


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Re: Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga KITTY prej Tue Mar 27, 2012 12:28 pm

ne shtepine time, dhe per te mos u larguar kurreeeeee qe aty...Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Re: Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:55 pm

Te avullohem ,te zhdukem!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Re: Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:06 am

tek dikushi qe e dua me gjith shpirt
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do donit te ishit tani? - Faqe 2 Empty Re: Ku do donit te ishit tani?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi