Programe Forum - Welcome
Për ti shpëtuar tarifës së hyrjes, gruaja i ngjitet murit 70 metra të lartë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Për ti shpëtuar tarifës së hyrjes, gruaja i ngjitet murit 70 metra të lartë

Shko poshtë

Për ti shpëtuar tarifës së hyrjes, gruaja i ngjitet murit 70 metra të lartë Empty Për ti shpëtuar tarifës së hyrjes, gruaja i ngjitet murit 70 metra të lartë

Mesazh nga Master prej Sun Oct 09, 2011 8:19 am

Për ti shpëtuar tarifës së hyrjes, gruaja i ngjitet murit 70 metra të lartë Murii-583x1024
Nible Ma Jei ka magjepsur turistët ndërsa i është ngjitur një muri 70 metra të lartë të një kështjelle në Kinën lindore, vetëm për t’i shpëtuar pagesës së hyrjes që kushtonte 2.50 paund. Jei e cila nuk kishte as masa sigurie dhe as ekip ndihme për ti shpëtuar jetën ju tha vizitorëve të tjerë se ishte rritur në provincën e Nanjing duke u ngjitur në murët e kështjellës Zhonghau. Lei u sugjeroi edhe turistëve të tjerë të bëjnë të njëjtën gjë por dy prej tyre u rrëzuan duke thyer këmbët ndërsa tre të tjerë u kapën nga policia.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Për ti shpëtuar tarifës së hyrjes, gruaja i ngjitet murit 70 metra të lartë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi