Programe Forum - Welcome
Burri ngjitet nudo mbi pallat, 9 orë negociata me policinë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Burri ngjitet nudo mbi pallat, 9 orë negociata me policinë

Shko poshtë

Burri ngjitet nudo mbi pallat, 9 orë negociata me policinë Empty Burri ngjitet nudo mbi pallat, 9 orë negociata me policinë

Mesazh nga Master prej Sun Oct 09, 2011 8:20 am

Burri ngjitet nudo mbi pallat, 9 orë negociata me policinë Negocia-220x300
Çfarë po bën atje lart? Ky burrë i zhveshur nudo doli nga shtëpia e tij dhe u ngjit mbi tarracën e ndërtesës tre katëshe duke refuzuar të zbresë poshtë për nëntë orë. Burri qëllonte kalimtarët në Exeter, Devon ndërsa policia dhe zjarrfikësit po negocionin me të. Policia e njoftuar nga banorët e zonës njoftoi zjarrfikësit për ndihmë dhe ata me një platformë të lëvizshme ju afruan objektivit e tentuan të negociojnë me të. Fqinjët e përshkruan incidentin si shokues dhe nuk arrinin të kuptonin arsyen që e ka çuar deri në këtë veprim.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Burri ngjitet nudo mbi pallat, 9 orë negociata me policinë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi