Programe Forum - Welcome
Femrat që konsumojnë lëpirëse në punë, kryejnë ngacmim seksual People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Femrat që konsumojnë lëpirëse në punë, kryejnë ngacmim seksual

Shko poshtë

Femrat që konsumojnë lëpirëse në punë, kryejnë ngacmim seksual Empty Femrat që konsumojnë lëpirëse në punë, kryejnë ngacmim seksual

Mesazh nga Master prej Sun Oct 09, 2011 8:34 am

Femrat që konsumojnë lëpirëse në punë, kryejnë ngacmim seksual Lepirese-300x180
Herën tjetër, kur do të jeni duke ngrënë një akullore në zyrë apo duke konsumuar një lëpirëse duhet të keni parasysh se mund të jeni duke kryer njëkohësisht një ngacmim seksual ndaj kolegëve. Të paktën kështu sugjeron një grup juristësh të cilët kanë kërkuar që të ketë ligje të reja për mbrojtjen nga ngacmimet seksuale ku të përfshihet edhe rasti i femrave që hanë në mënyrë provokative në publik. Skuadra studiuese finlandeze ka publikuar edhe një video ku tregohet një femër e cila konsumon një lëpirëse në ambientet e punës në një mënyrë krejt provokative dhe sugjestionuese. Në videon 1 minutëshe paraqiten edhe kolegët meshkuj dhe mënyra e tyre e reagimit ndërsa femra vazhdon konsumimin e lëpirëses. Në ekran shfaqet pyetja: A është ky një ngacmim seksual? Ekspertët thonë se ngacmimi seksual në ambientet e punës mund të ketë si objektiv meshkuj dhe femrat.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat që konsumojnë lëpirëse në punë, kryejnë ngacmim seksual Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi