Programe Forum - Welcome
Spot elektoral erotik, kandidatja polake frymëzohet nga “Basic Instinct” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Spot elektoral erotik, kandidatja polake frymëzohet nga “Basic Instinct”

Shko poshtë

Spot elektoral erotik, kandidatja polake frymëzohet nga “Basic Instinct” Empty Spot elektoral erotik, kandidatja polake frymëzohet nga “Basic Instinct”

Mesazh nga Master prej Sun Oct 09, 2011 8:35 am

Spot elektoral erotik, kandidatja polake frymëzohet nga “Basic Instinct” Kandidatja
A keni një votë? Ja një alternativë që mund ta zgjidhni. Të jesh një femër vetëm 23 vjeçe është e vështirë ti imponosh zgjedhësve dëshirën për të të votuar duke mbajtur fjalime. Ky ishte konkluzioni i arritur nga Katarzyna Lenart, e cila garon për zgjedhjet parlamentare që mbahen të dielën në Poloni. Politikania e re ka vendosur që të realizojë një fushatë krejt të veçantë dhe antikonformiste. Vendimi i saj ka skandalizuar veteranët e partisë së saj SLD. Lenart shfaqet në një video 40 sekondëshe duke bërë striptizëm dhe në sfond ka muzikë. Duke dashur të tërheqë sa më shumë votues për të dielën, ajo shfaqet duke hequr reçepetat në spot ndërsa më pas hapësira censurohet dhe shfaqet teksti: Kërkon më shumë? Voto për SLD. Ne jemi të vetmit që mund tu ofrojmë më shumë. Videoja ka arritur të kthehet në një hit në internet por ka shkaktuar edhe shumë polemika rreth 23 vjeçares kandidate. “Doja të tërhiqja vëmendjen. Doja të shokoja votuesit. Këtu nuk ka asgjë vulgare, ata thjesht janë shënjestra ime”, tha vajza.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Spot elektoral erotik, kandidatja polake frymëzohet nga “Basic Instinct” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi