Programe Forum - Welcome
Vjedhja spektakolare e 1.4 mln eurove në bankë, pranga shqiptarit në Athinë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vjedhja spektakolare e 1.4 mln eurove në bankë, pranga shqiptarit në Athinë

Shko poshtë

Vjedhja spektakolare e 1.4 mln eurove në bankë, pranga shqiptarit në Athinë Empty Vjedhja spektakolare e 1.4 mln eurove në bankë, pranga shqiptarit në Athinë

Mesazh nga Master prej Sun Oct 09, 2011 8:38 am


Grabitën me armë bankën por tanimë ndodhen pas hekurave. Policia greke ka arritur të arrestojë tre persona mes të cilëve edhe një shqiptar të cilët kryen vjedhjen spektakolare të bankës “Elefterios Venizelos” që ndodhet në Aeroportin e Athinës. Sipas të dhënave të policisë, një ditë përpara grabitjes,një femër identiteti i së cilës mbetet i panjohur,njoftoi punonjësit e bankës për riparimin e bankomatit të vendosur jashtë bankës. Të nesërmen, shtetasi shqiptar u paraqit në bankë dhe pasi u identifikua me të dhënat e treguara nga vajza një ditë më parë, si pjesë e kompanisë private që riparon bankomatet, mundi të deportojë brenda bankës. 32 vjeçari nxori një pistoletë dhe pasi lidhi dy punonjësit dhe drejtorin e bankës me shpejtësi mori 1.430.000 euro CASH, 31000 dollarë dhe 18000 paund britanik.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjedhja spektakolare e 1.4 mln eurove në bankë, pranga shqiptarit në Athinë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi