Programe Forum - Welcome
Pogradec, babai vrau djalin me sopatë për vetëmbrojtje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pogradec, babai vrau djalin me sopatë për vetëmbrojtje

Shko poshtë

Pogradec, babai vrau djalin me sopatë për vetëmbrojtje Empty Pogradec, babai vrau djalin me sopatë për vetëmbrojtje

Mesazh nga Master prej Sun Oct 09, 2011 8:39 am


Pogradec – UPDATE – Dhuna e vazhdueshme dhe abuzimi me alkoolin kanë qenë shkak i krimit të ndodhur në familjen Kromollari në Pogradec ditën e sotme ku babai vrau me sopat të birin.
Ngjarja ndodhi në fshatin Vërdovë të rrethit të Pogradecit. Policia me një njoftim të shkurtër deklaroi se babai vrau djalin e tij 33-vjeçar, në sytë e familjarëve të tjerë, pasditen e së shtunës.
Sipas policisë 72-vjecari Njazi Kromollari ka goditur më sëpatë të birin Kudret Kromollari pasi ky i fundit kishte shkuar në banesë në gjendje të dehur dhe kishte goditur brutalisht të dy prinderit e tij.
Në grindje e sipër, 72-vjeçari ka marrë sëpatën dhe e ka goditur 3 herë radhazi në kokë viktimën, duke i shkaktuar kështu vdekjen e menjëhershme.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pogradec, babai vrau djalin me sopatë për vetëmbrojtje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi