Programe Forum - Welcome
Tragjedia në Durrës, babai vdiq në makinë, nëna e 2 fëmijët në përrua People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tragjedia në Durrës, babai vdiq në makinë, nëna e 2 fëmijët në përrua

Shko poshtë

Tragjedia në Durrës, babai vdiq në makinë, nëna e 2 fëmijët në përrua Empty Tragjedia në Durrës, babai vdiq në makinë, nëna e 2 fëmijët në përrua

Mesazh nga Master prej Sat Oct 15, 2011 9:30 am


Katër anëtarë të një familje humbën jetën sot në një aksident tragjik në Durrës. Baki Keçi, 42 vjeç, së bashku me gruan e tij, Mimozën, 39 vjeçe dhe dy fëmijët, Renato Keçi, 14 vjeç dhe Arber Keçi, 10 vjeç, po udhëtonin nga Shijaku drejt fshatit Gjepalaj kur ndodhi ngjarja.
Makina ka qenë mbi një urë të vogël, ndërkohë që përroi poshtë saj që ka pasur prurje të rrëmbyeshme për shkak të rreshjeve të mbrëmshme i ka marrë me vete.
Nëna me dy fëmijët e saj 10 dhe 14 vjec kanë tentuar të dalin nga makina por pa mundur ti shpëtojnë rrjedhës së rrëmbyeshme ndërsa bashkëshorti i saj është gjetur i pajetë brenda automjetit të cilin përroi e ka cuar disa metra poshtë urës.
Forcat RENEA të mbërriura me të zbardhur dita pranë përroit në Gjepalaj bënë të mundur gjetjen e trupave të nënës 39 vjecare dhe dy fëmijëve të saj 10 dhe 14 vjec. Ngjarja e rëndë është klasifikuar nga hetimet e policisë së Durrësit si aksidentale për shkak të kushteve të vështira atmosferike.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tragjedia në Durrës, babai vdiq në makinë, nëna e 2 fëmijët në përrua Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi