Programe Forum - Welcome
Vrasja e kambistit me bombë në makinë, 20 të shoqëruar në policinë e Shkodrës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vrasja e kambistit me bombë në makinë, 20 të shoqëruar në policinë e Shkodrës

Shko poshtë

Vrasja e kambistit me bombë në makinë, 20 të shoqëruar në policinë e Shkodrës Empty Vrasja e kambistit me bombë në makinë, 20 të shoqëruar në policinë e Shkodrës

Mesazh nga Master prej Sat Oct 15, 2011 9:31 am


Një numër prej 20 personash janë shoqëruar në policinë e Shkodrës gjatë hetimeve për vrasjen e kambistit Mark Gjoni, i cili tri ditë më parë gjeti vdekjen nga një shpërthim me telekomandë në automjetin e tij.
60-vjeçari Mark Gjoni, humbi jetën ditën e enjte, në ora 6 :40 minuta në lagjen “Vasil Shanto”, ose në vendin e quajtur “Tek Dollari” ku edhe punonte si kambist.
Policia e Shkodrës ka ngritur një grup i posaçem hetimor për zbardhjen e ngjarjes. Uniformat blu kanë bërë shoqërimin e rreth 20 personave për të cilët nuk është ngritur ndonjë akuzë rreth vrasjes së 60-vjeçarit, por që dyshohet se mund të kenë qenë në dijeni rreth ngjarjes.
Edhe pse nuk është deklaruar asnjë pistë zyrtare për vrasjen e Mark Gjonit, mësohet se po punohet në dy drejtime kryesore. E para, po hetohet nëse viktima ka patur ndonjë konflikt pronash, ndërsa e dyta dhe që është më e rëndësishme për grupin hetimor ka të bëjë me trafikimin e lëndëve plasëse.
Policisa e Shkodrës tregojn për dyshime rreth viktimës si pikë kontakti me trafikantët e Malit të Zi.
Të afërmit dhe miqtë e viktimës kanë treguar në polici se kambisti 60-vjeçar ditët e fundit ka shfaqur shenja nervozizmi dhe depresioni, duke deklaruar se nuk ndjehej mirë nga shëndeti. Momentet para vdekjes, viktima ka folur me hetueset qe mbërritën me shpejtësi në spital.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vrasja e kambistit me bombë në makinë, 20 të shoqëruar në policinë e Shkodrës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi