Programe Forum - Welcome
Vajza e masakruar në plazhin e Shëngjinit me 20 thika, dy të arrestuar për vrasjen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vajza e masakruar në plazhin e Shëngjinit me 20 thika, dy të arrestuar për vrasjen

Shko poshtë

Vajza e masakruar në plazhin e Shëngjinit me 20 thika, dy të arrestuar për vrasjen Empty Vajza e masakruar në plazhin e Shëngjinit me 20 thika, dy të arrestuar për vrasjen

Mesazh nga Master prej Sat Oct 15, 2011 9:33 am


Lezhe – Lajmifundit – Dy persona janë arrestuar nga policia e Lezhës në lidhje me vrasjen e shtetases Anisa Opingari, e cila muaj më parë u gjet e masakruar në pyllin e plazhit të Shëngjinit.
Nga burime zyrtare mësohet se të arrestuarit janë shtetasit Sokol Baçka, 26 vjeç dhe Genci Biçmeti, 43 vjeç.
Ata dyshohet se kanë vrarë dhe masakruar 25-vjeçaren nga Fieri e cila u gjet e vdekur në plazhin e Shëngjinit më 15 korrik 2011.
Nëna e dy fëmijëve, e divorcuar, para ngjarjes, u gjet e masakruar me 20 plagë thike në të gjithë trupin, madje dhe në fyt.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vajza e masakruar në plazhin e Shëngjinit me 20 thika, dy të arrestuar për vrasjen Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi