Programe Forum - Welcome
Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj

Shko poshtë

Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj Empty Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj

Mesazh nga Master prej Sat Oct 15, 2011 9:40 am

Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj Femra-300x255
Një bande femrash që akuzohen se kanë përdhunuar meshkuj është arrestuar ne Zimbabve. Femrat e pandehura akuzohen se kanë rrëmbyer e përdhunuar meshkuj me synim vjedhjen e spermes së tyre.
Policia ka thënë se grate vepronin si shofere dhe viktima te tyre ishin meshkujt qe benin autostop.
Meshkujt coheshin ne vende te izoluara dhe larg trafikut te madh per te mos rene ne sy te njerezve. Pasi perdhunoheshin dhe u merrej sperma, meshkujt me pas hidheshin ne ane te rruges.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj Empty Re: Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj

Mesazh nga Enisa prej Sun Oct 16, 2011 10:59 pm

Me ka bere te qesh ky lajm .... Razz

Enisa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 16/10/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj Empty Re: Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:12 am

aahahaahahahah me lot kam qesh kur e kam lexuar.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj Empty Re: Zimbabve, arrestohet banda e femrave, përdhunonin meshkuj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi