Programe Forum - Welcome
Vlorë, i sëmuri mendor tenton të vrasë të sapokthyerin nga Belgjika People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vlorë, i sëmuri mendor tenton të vrasë të sapokthyerin nga Belgjika

Shko poshtë

Vlorë, i sëmuri mendor tenton të vrasë të sapokthyerin nga Belgjika Empty Vlorë, i sëmuri mendor tenton të vrasë të sapokthyerin nga Belgjika

Mesazh nga Master prej Wed Oct 19, 2011 8:45 am


Rreth orës 11:00 nga shërbimet e Drejtorisë së Policisë së Qarkut Vlorë është marrë dijeni se në fshatin Kotë të Rrethit Vlorë ka ndodhur një grindje për motive të dobëta nga ku ka ngelur i plagosur me mjete prerëse (thikë) shtetasi A. H., vjec 45, lindur e banues në Kotë i cili rezulton të jetë kthyer sot në Shqipëri nëpërmjet Pikës së Kalimit Kufitar të Portit Vlorë, nga shteti Belg, ku ndodhej si emigrant ekonomik.
Menjëherë nga strukturat Kundër Krimit ndaj Jetës në Drejtorinë e Policisë Vlorë në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Vlorë ka nisur puna për kapjen e autorit të kësaj ngjarjeje, dhe nga puna e bërë brenda një kohe të shkurtër është identifikuar dhe kapur shtetasi Sehit Saliko Kërrutaj, vjec 42, lindur dhe banues në fshatin Kotë (me probleme të shëndetit mendor).
Nga Strukturat e Drejtorisë së Policisë së Qarkut Vlorë është bërë arrestimi në flagrancë i këtij shtetasi, ndërsa personi i dëmtuar A. H, ndodhet i shtruar në Spitalin Rajonal Vlorë në gjendje shëndetsore jashtë rrezikut për jetën.
Materialet procedurale i janë referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë për kopetencë për veprat penale “Vrasje me dashje” e mbetur në tentativë, dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve të ftohta” parashikuar nga nenet 76, 22 dhe 279 të Kodit Penal.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vlorë, i sëmuri mendor tenton të vrasë të sapokthyerin nga Belgjika Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi