Programe Forum - Welcome
Tiranë, vritet me sende te forta për gërvishtjen e makinës 30-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, vritet me sende te forta për gërvishtjen e makinës 30-vjeçari

Shko poshtë

Tiranë, vritet me sende te forta për gërvishtjen e makinës 30-vjeçari Empty Tiranë, vritet me sende te forta për gërvishtjen e makinës 30-vjeçari

Mesazh nga Master prej Wed Oct 19, 2011 8:46 am


Dy persona janë arrestuar nga policia e Tiranës pas vrasjes së shtetasit Viktor Përleka, 30 vjeç.
Ngjarja ndodhi sot në mbrëmje rreth orës 18.00 pas konfliktit për gërvishtjen e një automjeti.
I meparshem: Një shtetas i moshës 30 vjeç u vra sot në mbrëmje në Sauk të Poshtëm pas sherrit të ndodhur me një person për gërvishtjen e makinës.
Viktima e ngjarjes mësohet se është shtetasi Viktor Përleka, 30 vjeç.
Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe tha se aty ka pasur një aksident të lehtë para vrasjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tiranë, vritet me sende te forta për gërvishtjen e makinës 30-vjeçari Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi