Programe Forum - Welcome
Rihanna shkund Parisin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rihanna shkund Parisin

Shko poshtë

Rihanna shkund Parisin Empty Rihanna shkund Parisin

Mesazh nga Master prej Sat Oct 22, 2011 9:51 am

Rihanna shkund Parisin Rih8_1395238a
Rihanna u ka dhënë një kënaqësi fansave të saj të shumtë në Francë ndërsa ka përformuar në skenë në një koncert të sajin natën e mbrëmshme. Ylli i “S&M” e veshur po njësoj provokative siç tanimë e ka bërë zakon rrethohej nga meshkuj të e preknin në pjesë të ndryshme të ndryshimet. Por në fakt sa për prekjet nuk ka ngelur pas as vet Rihanna e cila në mënyrë provokative ka prekur pjesët e saj intime duke karikuar edhe më tej fansat dhe entuziazmin e tyre.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rihanna shkund Parisin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rihanna shkund Parisin Empty Re: Rihanna shkund Parisin

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:08 pm

e paska ndrit me then te drejten...........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi