Programe Forum - Welcome
Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro

Shko poshtë

Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro Empty Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro

Mesazh nga Master prej Sat Oct 22, 2011 9:52 am

Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro Rovena
Edhe pak orë kanë mbetur deri në spektaklin “Zhurma Show Awards 2011’, ndërsa në Prishtinë tashmë artistët kanë nisur të arrijnë. “Zhurnal Plus” mëson se edhe këngëtarja Rovena Stefa është bërë gati për këtë ngjarje, madje vetëm dy ditë para spektaklir ajo ka qenë në një nga klubet e Prishtinës duke u argëtuar me miqtë e saj, siç shihet edhe në këtë foto. Rovena në “Zhurma Show” është e nominuar në dy kategori, ndërsa do të ketë një performancë shumë interesante gjatë spektaklit.

Sipas “Zhurnal Plus”, artistja do të duket si një mbretëreshe, në kokë do të ketë një kurorë që peshon 650 gramë e punuar nga filigrani dhe e gjitha në argjend, por që kjo është kurore unike dhe është dizajnuar vetëm për Rovenën.

Edhe veshja e saj do të jetë shumë e veçantë, ndërsa bukurisë së kurorës së argjendtë do t’i shtohen edhe gurët e çmuar smeraldi dhe Swarovski.

Rovena do të shoqërohet në tepihun e kuq nga motrat Elisa dhe Irva. Kjo e fundit është e nominuar për “Best New Artist” dhe është pretendente e fuqishme për ta fituar këtë çmim.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro Empty Re: Rovena Stefa me kurorë 2 500 euro

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:07 pm

esht rrit goca eshte be e pasur me then te drejten..........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi