Programe Forum - Welcome
Studimi, meshkujt që shohin porno në internet, zhgënjyes në krevat People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Studimi, meshkujt që shohin porno në internet, zhgënjyes në krevat

Shko poshtë

Studimi, meshkujt që shohin porno në internet, zhgënjyes në krevat Empty Studimi, meshkujt që shohin porno në internet, zhgënjyes në krevat

Mesazh nga Master prej Sat Oct 22, 2011 9:54 am

Studimi, meshkujt që shohin porno në internet, zhgënjyes në krevat Por-300x198
Pornografia në internet po krijon një gjeneratë meshkujsh të cilët janë më të paaftë në krevat. Të paktën këtë e thonë studimet sipas të cilave imazhet dhe videot e para përmes internetit rrisin mundësinë që një mashkull të bëhet gjithnjë e më pak i eksitueshëm në rastet e një marrëdhënieje reale me një femër. Pra impotenca nuk lidhet vetëm me moshën dhe shëndetin e keq por edhe me mënyrën se si jeton. Raporti i “Psychology Today” i publikuar në një gazetë amerikane thotë se problemi është shumë i ndeshur në meshkujt në vitet e 20-ta të cilët kanë nisur të shfaqin mungesë normaliteti në marrëdhënien seksuale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Studimi, meshkujt që shohin porno në internet, zhgënjyes në krevat Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi