Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Femrat të prira për të eksperimentuar në seks

Shko poshtë

Femrat të prira për të eksperimentuar në seks

Mesazh nga Master prej Sat Oct 22, 2011 9:58 am


Femrat janë më të prira ndaj eksperimentimeve dhe aventurave seksuale, ka treguar një anketë e realizuar në internet.
Ato, jo vetëm se janë më të prira që të eksperimentojnë në krevat, por edhe më shpesh u pëlqen që të përdorin fjalorin ndytë gjatë lojërave seksuale dhe të ndajnë fantazitë seksuale me partnerin.

Shumica e të anketuarave kanë pohuar se preferojnë të bëjnë seks me dritë të ndezur dhe të mbajnë veshje të brendshme seksi. Po ashtu, femrat- shumë më tepër se meshkujt- janë të gatshme të provojnë gjëra të reja në krevat.

Aventurizmi seksual është i lidhur me kënaqësinë seksuale të të dy parterëve. Sa më të hapur që janë seksualisht partnerët ndaj njëri-tjetrit, aq më shumë zgjat lidhja e tyre. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi