Programe Forum - Welcome
Itali, vritet pas mesnate 27-vjeçari shqiptar, hetohen konfliktet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Itali, vritet pas mesnate 27-vjeçari shqiptar, hetohen konfliktet

Shko poshtë

Itali, vritet pas mesnate 27-vjeçari shqiptar, hetohen konfliktet Empty Itali, vritet pas mesnate 27-vjeçari shqiptar, hetohen konfliktet

Mesazh nga Master prej Mon Oct 24, 2011 12:28 pm


Një shtetas shqiptar është gjetur i vrarë sot në Itali. Viktima është shtetasi Alban Deliu, 27 vjec. Ai është qëlluar me pistoletë, rreth orës 01.00 pas mesnatës së shtunë.
Ngjarja ka ndodhur në Prato ndërsa policia po heton për mosmarrëveshje të viktimës me persona të tjerë.
Policia ka thene se viktima jetonte ne Itali qe ne moshen 20 vjec. Ai sipas njoftimeve te medias italiane punonte si hidraulik.
Mediat e vendit fqinj kane bere publike disa fotografi nga profioli i shqiptarit ne Facebook ku ai shfaqet me nje kallashnikov ne duar.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Itali, vritet pas mesnate 27-vjeçari shqiptar, hetohen konfliktet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi