Programe Forum - Welcome
Aksident në Fier, makina godet dy fëmijë, një i vdekur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksident në Fier, makina godet dy fëmijë, një i vdekur

Shko poshtë

Aksident në Fier, makina godet dy fëmijë, një i vdekur Empty Aksident në Fier, makina godet dy fëmijë, një i vdekur

Mesazh nga Master prej Sun Oct 30, 2011 11:30 am


Aksident tragjik ka ndodhur mesditën e sotme në qarkun e Fierit. Nga të dhënat e para mësohet se një automjet ka goditur në ecje e sipër dy fëmijë 11 vjeçare duke lënë njërin të vdekur. Mësohet se aksidenti ndodhi në aksin rrugor Levan-Frakull i vogël. Policia tha se dy fëmijët ishin duke kaluar rrugën në momentin kur janë goditur nga automjeti që po kalonte me shpejtësi në atë zonë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur të kryejë veprimet e para hetimore ndërsa ka dërguar fëmijën e dytë në spital për të ju nënshtruar ndërhyrjes mjekësore.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksident në Fier, makina godet dy fëmijë, një i vdekur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi