Programe Forum - Welcome
Kosovë, nga nesër nis lëshimi i pasaportave biometrike  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kosovë, nga nesër nis lëshimi i pasaportave biometrike

Shko poshtë

Kosovë, nga nesër nis lëshimi i pasaportave biometrike  Empty Kosovë, nga nesër nis lëshimi i pasaportave biometrike

Mesazh nga Master prej Sun Oct 30, 2011 11:33 am


Ministria e Punëve të Brendshme ka konfirmuar se nga nesër do të fillojë lëshimin e pasaportave biometrike.
Ky është njëri nga kriteret në procesin e liberalizimit të vizave, dialogu për të cilin pritet të filloj në fund të dhjetorit.
Qeveritarët në Kosovë flasin për një afat rekord të përmbushjes së kritereve, ndërsa përfaqësues nga Bashkimi Evropian nuk japin afate kohore, por sugjerojnë krahasimin me vendet e rajonit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kosovë, nga nesër nis lëshimi i pasaportave biometrike  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi