Programe Forum - Welcome
Fushë Krujë, e godet motorri, plagoset polici rrugor People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fushë Krujë, e godet motorri, plagoset polici rrugor

Shko poshtë

Fushë Krujë, e godet motorri, plagoset polici rrugor Empty Fushë Krujë, e godet motorri, plagoset polici rrugor

Mesazh nga Master prej Tue Nov 01, 2011 2:06 pm


Një punonjës i policisë rrugore është plagosur sot në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë, si pasojë e goditjes nga një motor.
Efektivi i policisë rrugore, Besnik Mustafa, ishte duke kryer punën e tij në afërsi të urës së Gjoles.
Në këtë kohë ai është përplasur nga një motoçikletë, e cila drejtohej nga shtetasi Dritan Muça.
Drejtuesi i mjetit është ndaluar nga policia, ndërsa i plagosuri është dërguar në Spitalin Ushtarak, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fushë Krujë, e godet motorri, plagoset polici rrugor Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi