Programe Forum - Welcome
METE: Ankesa nga qytetarët për telefoninë e internetin e Albtelekom People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


METE: Ankesa nga qytetarët për telefoninë e internetin e Albtelekom

Shko poshtë

METE: Ankesa nga qytetarët për telefoninë e internetin e Albtelekom Empty METE: Ankesa nga qytetarët për telefoninë e internetin e Albtelekom

Mesazh nga Master prej Tue Nov 01, 2011 2:07 pm


Ministria e Ekonomisë ka pohuar se qytetarët kanë adresuar ankesa të shumta për abuzime nga ana e kompanisë Albtelekom.
është fjala për mosrespektimin e kontratave për sinjalin telefonik dhe atë të internetit. METE ka theksuar se qytetarët janë ankuar për abuzime me telefoninë fikse dhe internetin.
Sipas METE-s në lidhje me këtë problem janë dorëzuar të gjitha dosjet e abuzimeve në Komisionin për Mbrojtjen e Konsumatorit, ndërsa i ka kërkuar këtij të fundit zbatimin e ligjit për Mbrojtjen e Konsumatorit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

METE: Ankesa nga qytetarët për telefoninë e internetin e Albtelekom Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi