Programe Forum - Welcome
Mamaja 32 vjeçare nuk resht, “shpërthen” në pishinën e “Grande Fratello 12” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mamaja 32 vjeçare nuk resht, “shpërthen” në pishinën e “Grande Fratello 12”

Shko poshtë

Mamaja 32 vjeçare nuk resht, “shpërthen” në pishinën e “Grande Fratello 12” Empty Mamaja 32 vjeçare nuk resht, “shpërthen” në pishinën e “Grande Fratello 12”

Mesazh nga Master prej Tue Nov 01, 2011 2:09 pm


Claudia Letizia, mamaja e cila nuk e fshehu pasionin për kërcimin erotik ndërsa u shfaq në studion e spektaklit “Grande Fratello 12” thuajse e gjitha nudo sërish tërheq vëmendjen. Ajo është shfaqur në pishinë mes meshkujve të shtëpisë ndërsa nuk mungojnë pozat provokative. Claudia është 32 vjeçare dhe ka lindur në 22 mars të vitit 1979 në Pompei ndërsa jeton në San Sebastiano. Ajo është 170 cm e gjatë dhe 56 kilogram. Balerina e “burlesque” me një fizik seksual është gjithashtu nënë e një fëmije nëntë vjeç i quajtur Christian.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mamaja 32 vjeçare nuk resht, “shpërthen” në pishinën e “Grande Fratello 12” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi