Programe Forum - Welcome
Dell Inspiron One 2320 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dell Inspiron One 2320

Shko poshtë

Dell Inspiron One 2320 Empty Dell Inspiron One 2320

Mesazh nga Master prej Wed Nov 02, 2011 1:32 pm


Dell ka prezantuar kompjuterin multimedial all-in-one (AIO) Inspiron One 2320. Kompjuteri vjen me touchscreen ekran me 23 inçë me LED ndriçim prapavije dhe HD rezolucion te plotë, ndërsa bazohet në procesorët Sandy Bridge të Intelit.
Në ofertë janë çipat Core i5-2400S ose Core i7-2600S dhe grafika e integruar e Intelit ose GeForce GT 525M e nVidias. Pjesa tjetër e konfigurimit përfshin deri 8 GB memorie RAM, disqe me kapacitet deri 2 TB, DVD rekorder ose Blu-ray, web kamerë, altoparlantë SRS, rrjet me dhe pa tela, lexues të kartelave memorike, përkrahje për [iDi dhe TV tuner të integruar. Ka edhe daljen HDMI, ndërsa çmimet sillen mes 950 dhe 1400 dollarë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dell Inspiron One 2320 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi