Programe Forum - Welcome
21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant

Shko poshtë

21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant Empty 21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant

Mesazh nga Master prej Thu Nov 03, 2011 1:47 pm

21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant Elisa
Pavarësisht se është bërë baba në moshën 51 vjeçare aktori Hugh Grant nuk e ndryshon mënyrën e të sjellurit dhe raportet me femrat. Disa ditë përpara se të kthehej në Londër për të vizituar vajzën e tij të lindur nga një aktore kineze, ai është parë të kushtojë vëmendjen maksimale 21 vjeçares gjermane Elisa Schmidt. Ata janë parë në restorantin popullor të Berlinit, Borchardt duke ngrënë një darkë romantike. Pas kësaj çifti shëtiti nëpër “Franzosische Strasse”, rruga më e famshme për dyqanet në Berlin e më pas e dërgoi vajzën në shtëpi. E përditshmja “Bild” thotë se ata kanë porositur një taksi dhe në sediljen e pasme kanë shkëmbyer puthje të zjarrta e pasionante. Të martën në fakt zëdhënësi i Grant tha se aktori është bërë baba nga marrëdhënia me një aktore kineze 20 vjet më e re se ai.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant Empty Re: 21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:27 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant Empty Re: 21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:05 pm

mesa duket ketij ketu lart si pelqenka..........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant Empty Re: 21 vjeçarja gjermane, e dashura seksi e Hugh Grant

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi