Programe Forum - Welcome
Aksidenti në Fushë Krujë-Vorë, vdesin tre anëtarë të një familjeje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksidenti në Fushë Krujë-Vorë, vdesin tre anëtarë të një familjeje

Shko poshtë

Aksidenti në Fushë Krujë-Vorë, vdesin tre anëtarë të një familjeje Empty Aksidenti në Fushë Krujë-Vorë, vdesin tre anëtarë të një familjeje

Mesazh nga Master prej Fri Nov 04, 2011 4:31 pm


Aksident tragjik me pasojë vdekjen e tre personave ndodhi sot në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë. Burimet nga vendi i ngjarjes thonë se kanë gjetur vdekjen tre persona dhe plagosur një tjetër. Viktimat jane Atobel, Suela dhe Kejsi Shota ndërsa gjendet në gjendje të rëndë në spital Ervis Shota. Autobusi i linjës Durrës-Rrëshen me targa DR 00 16 E është përplasur me një makinë në urën e “Gjolës” në të cilën udhëtonin katër anëtarët e familjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksidenti në Fushë Krujë-Vorë, vdesin tre anëtarë të një familjeje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi