Programe Forum - Welcome
Përmbytet Genova, 7 të vdekur, mes tyre një shqiptare me dy fëmijët People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Përmbytet Genova, 7 të vdekur, mes tyre një shqiptare me dy fëmijët

Shko poshtë

Përmbytet Genova, 7 të vdekur, mes tyre një shqiptare me dy fëmijët Empty Përmbytet Genova, 7 të vdekur, mes tyre një shqiptare me dy fëmijët

Mesazh nga Master prej Sat Nov 05, 2011 6:06 pm


Shtatë persona kanë vdekur sot në qytetin e Genovas në Itali, për shkak të motit të keq dhe lumenjve të baltës që vërshuan mbi tokë për shkak të stuhisë.
Mes shtatë të vdekurve ndodhet një grua shqiptare me dy fëmijët e saj.
Mediat italiane njoftojnë edhe për tre persona të humbur. Vërshimi i ujit dhe baltës në qytet ka paralizuar gjihçka. Shumë nga viktimat u tërhoqën nga uji teksa përpiqeshin të kalonin nga njëra anë e rrugës në tjetrën.
I meparshem: ROME – Lajmifundit – Një shtetase shqiptare humbi jetën sot në Itali si pasojë e rrebeshit dhe motit të keq. Viktima, e cila është identifikuar me e emrin Shpresa Jala, ishte 28 vjeçe.
Mësohet se ajo me gjithë dy fëmijët e saj, 8 dhe 1 vjeç, janë gjetur të vdekur në katet e para të ndërtesave në Ferreggiano.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Përmbytet Genova, 7 të vdekur, mes tyre një shqiptare me dy fëmijët Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi