Programe Forum - Welcome
Hmm ela edhe un. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hmm ela edhe un.

Shko poshtë

Hmm ela edhe un. Empty Hmm ela edhe un.

Mesazh nga Lila prej Mon Nov 07, 2011 11:21 am

Pershendetje edhe mirese ju gjej ..Duke klikuar tek nje forum tjeter gjeta kete forum edhe mendova te rregjistrohem edhe une . mvnjdss
Lila
Lila
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 07/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hmm ela edhe un. Empty Re: Hmm ela edhe un.

Mesazh nga Master prej Mon Nov 07, 2011 11:28 am

Mire se erdhe dhe mire ja ke bere qe erdhe.Shpresoj te kalosh mire nen shoqerine tone dhe ne tenden Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hmm ela edhe un. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hmm ela edhe un. Empty Re: Hmm ela edhe un.

Mesazh nga Lila prej Mon Nov 07, 2011 3:07 pm

Sa i embel qe je Mirese te gjeta Crying
Lila
Lila
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 07/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hmm ela edhe un. Empty Re: Hmm ela edhe un.

Mesazh nga Master prej Mon Nov 07, 2011 4:23 pm

hahaha kush je ti me na u prezanto me mir Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hmm ela edhe un. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hmm ela edhe un. Empty Re: Hmm ela edhe un.

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 1:45 am

Mirseerdhe!! Ele un ktu jam... :)
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hmm ela edhe un. Empty Re: Hmm ela edhe un.

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:05 am

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne mesin tone
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hmm ela edhe un. Empty Re: Hmm ela edhe un.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi