Programe Forum - Welcome
Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Shko poshtë

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Empty Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Mesazh nga Master prej Fri Nov 18, 2011 1:12 pm

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta F.1116010445773_m
Sipas të përditshmes britanike Daily Mail, femrat mesatarisht mund ta mbajnë fshehtësinë 32 minuta, ndonëse bindshëm premtojnë se do ta mbajnë gojën e mbyllur për atë fshehtësi.
Hulumtimet e reja që i ka bërë një kompani e produkteve kozmetike duke intervistuar 3.000 femra, ka treguar se rreth 85 për qind e femrave nuk mund të mbajnë fshehtësinë, pavarësisht se sa e rëndësishme ose e ndjeshme është ajo.

Më së shpeshti, informatën e marrë e ndajnë me partnerin, shoqen ose nënën. Gjysma e të anketuarave thotë se pas ndarjes së fshehtësisë ndjehen më lehtë, ndërsa 13% e tyre thotë se këtë e bëjnë fshehurazi, vetëm sa për ti përhapur thashethemet.

Rreth 40% e femrave thonë se është në rregull të ndahet ndonjë fshehtësi me person të huaj, mirëpo, rreth 25% thonë se i brenë ndërgjegjja për keqpërdorimin e besimit që personat tjerë kanë pasur.

Kjo anketë ka treguar se femrat, në të vërtetë kalojnë nëpër periudhë të mundimshme gjersa përpjekën që ta ruajnë fshehtësinë e tjetërkujt. Ato këtë mund ta bëjnë më së shumti gjysmë ore, gjersa rrjetet shoqërore dhe teknologjitë e reja vetëm se ua “lehtësojnë punën". /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Empty Re: Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:27 pm

Hahaha, interesante Razz Mua kur me tregojn 1 fshehtesi/sekret, ai sekret vdes tek une. Very Happy Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Empty Re: Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 7:28 pm

E kam vene re Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Empty Re: Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:30 pm

E ke ven re? me kunje ishte kjo? Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Empty Re: Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 7:31 pm

pu pu pu sa e ndjeshme Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Empty Re: Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:38 am

un nuk i nxjerr sekrete askujt,nuk jena te gjitha njesoj keshtu qe mos na fusni ne te njejtin thes
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta Empty Re: Femrat e ruajnë fshehtësinë mesatarisht 32 minuta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi