Programe Forum - Welcome
Vrau kamerieren në Elbasan se i vonoi birrën, arrestohet autori në Tiranë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vrau kamerieren në Elbasan se i vonoi birrën, arrestohet autori në Tiranë

Shko poshtë

Vrau kamerieren në Elbasan se i vonoi birrën, arrestohet autori në Tiranë Empty Vrau kamerieren në Elbasan se i vonoi birrën, arrestohet autori në Tiranë

Mesazh nga Master prej Sun Nov 20, 2011 9:09 am


Tirane – Lajmifundit – Policia e Tiranës arrestoi sot autorin e dyshuar të vrasjes së 23 vjeçares Agnesa Thomai ngjarje e ndodhur më datë 21 Tetor 2011 në Qytetin e Elbasanit
Strukturat e Hetimit dhe të Parandalimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Nr.1 në Tiranë, në kuadër të operacionit policor të koduar “Momenti i Fundit“, kanë vënë nën pranga autorin e dyshuar të vrasjes së 23 vjeçares Agnesia Thomai, ngjarje e ndodhur në qytetin e Elbasanit më datë 21 tetor 2011.
Sipas policisë, autori i krimit e vrau kamariren vetëm se ajo i vonoi birrën që ai kishte porositur. Pasi u qëllua në lokal kamerierja gjeti vdekjen më pas në spital.
Autori i kësaj vrasje i cili është shtetasi Mirjan Dedja, 28 vjeç, i dënuar më parë për Armëmbajtje dhe Krime kundër Jetës dhe Shëndetit, dyshohet se ka qëllur me armë zjarri në pjesën e qafës, 23 vjeçaren Agnesia Thomai, ndërsa punonte si kamariere në një lokal afër universitetit “Aleksandër Xhuvani” në qytetin e Elbasanit.
Autori i dyshuar me preçedentë të mëparshëm penal dhe me rrezikshmëri të theksuar kriminale, u kap në Rrugën “Luigj Gurakuqi” në Tiranë, në ambientet e një banese të marrë me qera prej tij.
Pas marrjes së informacionit mbi vendndodhjen e tij, u morën masat e nevojshme dhe u bë ndërhyrja, duke finalizuar me prangosjen e tij. Ndërkohë, që Gjykata e Elbasanit kishte vendosur masën e sigurisë në mungesë “arrest me burg” për shtetasin Mirjan Dedja.
Shtetasi do të dërgohet në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprime të mëtejshme dhe për dërgimin e tij më pas në vendin e vuajtjes së dënimit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vrau kamerieren në Elbasan se i vonoi birrën, arrestohet autori në Tiranë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi