Programe Forum - Welcome
Krim në familje në Tiranë, burri vret gruan me çifte, dorëzohet në polici People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Krim në familje në Tiranë, burri vret gruan me çifte, dorëzohet në polici

Shko poshtë

Krim në familje në Tiranë, burri vret gruan me çifte, dorëzohet në polici Empty Krim në familje në Tiranë, burri vret gruan me çifte, dorëzohet në polici

Mesazh nga Master prej Sun Nov 20, 2011 9:09 am


Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin ndërsa një burrë ka vrarë me çifte gruan e tij.
Burimet nga policia thonë se gjithçka ndodhi pak momente më parë në zonën e Berxullës.
Nga të dhënat e para mësohet se viktima është shtetasja Arjana Serjani dhe se autori i krimit është identifikuar si shtetasi Arif Serjani.
Dyshimet e para të ngritura nga grupi hetimor që mbërriti në vendin e ngjarjes janë për vrasje për shkak të xhelozisë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Krim në familje në Tiranë, burri vret gruan me çifte, dorëzohet në polici Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi