Programe Forum - Welcome
Darka në shtrat zgjon fantazinë  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Darka në shtrat zgjon fantazinë

Shko poshtë

Darka në shtrat zgjon fantazinë  Empty Darka në shtrat zgjon fantazinë

Mesazh nga Master prej Mon Nov 21, 2011 12:59 pm

Darka në shtrat zgjon fantazinë  F.1121002822351_m
Zierja e gjellëve për të dashurën tuaj është mënyra më e mirë për mposhtjen e egërsisë së saj.

Me siguri më pas do të dëshirojë që të shpërblejë mirësjelljen dhe kujdesin tuaj. Për piknikun në shtrat, gratë dhe vajzat vazhdimisht fantazojnë.

Darka në shtrat do të zgjojë fantazinë e saj. Ndizni butësinë dhe ndjenjat e saj ekzotike me ndonjë çokollatë të ëmbël, dredhëz në çokollatë qumështi, shampanjë, pastë apo ëmbëlsirë.

Loja me ushqim në trupin e saj do të nxisë një ndjenjë të flaktë të epshit të shëndoshë dhe të zjarrtë. Ju do të fitoni besimin e saj dhe rruga drejt pushtimit të plotë të saj është e hapur. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Darka në shtrat zgjon fantazinë  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Darka në shtrat zgjon fantazinë  Empty Re: Darka në shtrat zgjon fantazinë

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:53 am

po e te beni carcafet pis..........ec e pastroji pastaj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi