Programe Forum - Welcome
Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO?

Shko poshtë

Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO? Empty Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO?

Mesazh nga Master prej Thu Nov 24, 2011 12:14 pm

Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO? Ufo_grafi
Ngjarje e patakontë me një çift britanik. Scot dhe Larisa Din, në fotografinë nga grafia e shtatzanisë, në vend të bebes kanë parë një krijesë tjetër, dyshohet jashtëtokësore.
Larisa, është në muajin e tretë të shtatzënisë. Ajo kishte shkuar në kontroll te gjinekologu i saj, por pas rezultateve të ultrazërit, ajo dhe i dashuri i saj kishin marrë fotografi, ku shihej e fotografuar foshnja e tyre.
Cudia më e madhe ishte se foshnja i ngjasonte një jashtëtokësori dhe aspak një njeriu. “Larisa, mos më ke tradhtuar me ndonjë jashtëtokësor?”, ka qenë pyetja e partnerit të shtatzënës.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO? Empty Re: Vajza britanike shtatzënë 3-muajshe, do të lindë një UFO?

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:28 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi