Programe Forum - Welcome
Rritësi i gjarpërinjve vdes pas kafshimit nga një kobra People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rritësi i gjarpërinjve vdes pas kafshimit nga një kobra

Shko poshtë

Rritësi i gjarpërinjve vdes pas kafshimit nga një kobra Empty Rritësi i gjarpërinjve vdes pas kafshimit nga një kobra

Mesazh nga Master prej Thu Jun 30, 2011 8:31 pm

Rritësi i gjarpërinjve vdes pas kafshimit nga një kobra Snake_cobra


Një rritës gjarpërinjsh, i cili thoshte se gjarpërinjtë e tij nuk do ta dëmtonin kurrë, ka vdekur pasi është sulmuar nga një prej kobrave të tij vdekjeprurëse.

Luke Yeomans, 47 vjeçar, pësoi një atak në zemër pasi një gjarpër e kafshoi atë duke i injektuar helmin vdekjeprurës në gjak. Në një intervistë të kohëve të fundit ai kishte insistuar se gjarpërinjtë e tij nuk do ta sulmonin kurrë. Ai ishte fotografuar edhe duke puthur një kobra mbret në anën e pasme të kokës.

Rritësi i gjarpërinjve mbante 24 gjarpërinj në shtëpinë e tij në Easwood (Angli), dhe ishte duke planifikuar për t′i paraqitur për publikun këtë fundjavë. /albeu.com/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi